Sprzedaż części

Sprzedajemy części na allegro, w Piekoszowie oraz wysyłkowo. Zadzwoń do nas i dowiedz się o części których szukasz. Więcej »

Kasacja pojazdów

Profesjonalna kasacja pojazdów - wystawiamy zaświadczenia. Zadzwoń do nas i dowiedz się ile zapłacimy za Twój samochód. Więcej »

Skup pojazdów - płacimy za każde auto!

Skup aut starych, powypadkowych. Dla aut niesprawnych zapewniamy transport. Zadzwoń do nas i dowiedz się ile zapłacimy za Twój samochód. Więcej »

Skup pojazdów

Skup aut starych, powypadkowych. Dla aut niesprawnych zapewniamy transport. Więcej »

Sprzedaż części

Sprzedajemy części na allegro, w Piekoszowie oraz wysyłkowo. Więcej »

 

Strona główna

AutoPort to jedna z największych w Polsce Stacji Demontażu Pojazdów – każdego roku przyjmuje do demontażu ponad 2000 samochodów i liczba ta rośnie! AutoPort zapewnia dobre ceny na skup pojazdów, legalny recykling a także szeroki wybór części do samochodów.
Głównym zdaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z eksploatacji (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).
Stacja działa w myśl zasady REDUCE – REUSE – RECYCLE (ang. ogranicz – użyj ponownie – przekaż do recyklingu). Selekcjonowanie sprawnych części samochodowych i przekazywanie ich do ponownego użycia to element REUSE, a elementy, które nie mogą być ponownie wykorzystane, trafiają do recyklingu zgodnie z hasłem RECYCLE.