Praca

Aktualne ogłoszenia:

Pracownik do demontażu pojazdów:

Zakres obowiązków:
– demontaż pojazdów zgodnie z harmonogramem
– ocena przydatności wymontowanych części  do dalszej sprzedaży,

Wymagania:
– znajomość budowy samochodów (nie obowiązkowe)
– umiejętność pracy w zespole
– rzetelność i dokładność w wykonywaniu zleconych czynności
– punktualność i sumienność
– uczciwe podejście do pracy
– mile widziane doświadczenie w  naprawie samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych (nie obowiązkowe)

Miejsce wykonywania pracy – Piekoszów

Pracownik działu Allegro:

– przygotowywanie części samochodowych do wystawienia w sklepie internetowym oraz aukcjach Allegro
– katalogowanie części , wykonywanie zdjęć oraz katalogowanie części
– wycena części
– bieżąca obsługa systemu sprzedażowego

Wymagania:
– znajomość używanych części samochodowych
– umiejętność wyszukiwania i zamieszczania ofert na Allegro.
– skrupulatność i  uczciwość
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów motoryzacyjnych

Pracownik gospodarczy

– wykonywanie prac gospodarczych na terenie Stacji Demontażu Pojazdów

Wymagania:
– umiejętność samoorganizacji pracy
– punktualność
– dyspozycyjność
– mile widziana znajomość mechaniki pojazdów samochodowych oraz wykonywania drobnych napraw mechanicznych

Miejsce wykonywania pracy Piekoszów

DORADCA KLIENTA DS. RECYKLINGU

Opis zadań na stanowisku.
Szukamy osób energicznych, odważnych i komunikatywnych do prowadzenia rozmów z potencjalnymi partnerami. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje od podpisanych umów. Praca w Piekoszowie. Możliwość pracy w miejscu zamieszkania/ osoby niepełnosprawne, osoby na urlopach macierzyńskich itp./

Wymagania
Komunikatywność, wytrwałość,nastawienie na cel,znajomość pakietu Office.

Miejsce wykonywania pracy – Piekoszów