• Zadzwoń

    tel. 606 100 100

  • Pracujemy

    7:30 - 17:00

  • esklep 24h

Pierwsza edycja WRAK RACE KIELCE

SAM_051130 dzień sierpnia 2014 to dzień Pierwszej Edycji WRAK RACE KIELCE na torze przy ulicy Pakosz w Kielcach/ dawna baza MPK/. Głównym sponsorem zawodów jest nasza firma Stacja Demontażu Pojazdów AutoPort w Piekoszowie. Na tą szczególną imprezę wspólnie z organizatorami WRAK RACE KIELCE przygotowywaliśmy się wiele tygodni. I udało się. Na starcie stanęło 15 załóg z całego województwa. Naszą firmę reprezentowało dwóch zawodników. Pierwszy na skutek urwania osi padł po pierwszym okrążeniu /czerwona mazda zdjęcia/. Drugi walczył dzielnie i po pierwszym okrążeniu zajmował drugą pozycję startując jako ostatni. Wszyscy kibicowali kierowcy w niebieskiej maździe AutoPort. Jednak chcąc wypchnąć z kolein zakopany inny samochód/zdjęcia /stracił wiele czasu. Ostatecznie w pogoni za rywali mazda padła na skutek kontaktu z betonową barierą.

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć pokazu ratownictwa technicznego. Brawurowo wykonali go strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Dziękujemy Panu Komendantowi PSP Kielce.

W trakcie trwania zawodów pracownicy Kasacji Pojazdów w Piekoszowie udzielali informacji o dostępności części zamiennych, zasadach złomowania pojazdów, wyceniali auta przeznaczone na szrot. Rozdaliśmy wszystkim obecnym na zawodach opaski odblaskowe/ obowiązują od 31.08.2014, patrz kodeks drogowy/ oraz setki innych przydatnych kierowcom gadżetów.

Zapraszamy na kolejną zabawę za kilka tygodni.
Data następnej imprezy www.autoport.org.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress

Formularz wyceny auta