• Zadzwoń

    tel. 606 100 100

  • Pracujemy

    7:30 - 17:00

  • esklep 24h

Wrak Race już za nami, czekamy na kolejna edycję.

III EDYCJA WRAK RACE KIELCE  za nami.

SAM_3890W sobotę 21 marca 2015 odbyła się III Edycja Wrak Race Kielce. Organizatorami była Stacja Demontażu Pojazdów AutoPort z Piekoszowa wraz z JPW Energia sp. z o.o.-Wypożyczalnia Samochodów E-7 w Kielcach . Patronat medialny nad imprezą objęły TVP Kielce, Echo Dnia, Radio Kielce.

Nikt nie spodziewał się, że pierwsze w tym roku zawody zgromadzą tyle załóg oraz setki kibiców.

W trakcie trwania imprezy pracownicy kasacji pojazdów z Piekoszowa informowali zainteresowane osoby o dostępności części zamiennych oraz zasadach złomowania pojazdów.

W przerwie między wyścigami strażacy z OSP Zaborowice i OSP Mniów przeprowadzili pokaz ratownictwa drogowego, który jak zwykle cieszył się ogromnym zainteresowaniem licznie zgromadzonych widzów. Czuwali oni  także nad bezpieczeństwem podczas trwania imprezy. Samochód do pokazu dostarczył  szrot z Piekoszowa .

Zawody połączone z festynem rodzinnym, pierwszym w 2015 roku, zakończyły się po godzinie 16. Zabawa była wyśmienita. Zapraszamy na kolejne zawody.                         Relacje z zawodów na stronach TVP Kielce, Echo Dnia, Radio Kielce oraz facebook-u i www.autoport.org.pl oraz OSP Zaborowice

Z OSTATNIEJ CHWILI KOLEJNA IV EDYCJA WRAK RACE KIELCE JUŻ W MAJU

Informacji szukaj na naszej stronie WWW.autoport.org.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress

Formularz wyceny auta