• Zadzwoń

    tel. 606 100 100

  • Pracujemy

    7:30 - 17:00

  • esklep 24h

Skup katalizatorów w SDP Autoport w Piekoszowie

Skup katalizatorów to profesjonalna utylizacja katalizatorów z pojazdów przeznaczonych do kasacji. Bardzo ważne, aby takie części jak katalizatory, nie trafiały do naszego środowiska bez odpowiedniego zagospodarowania odpadu. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi re-cyklerami. Przekazując nam pojazd do kasacji, zagwarantujesz sobie i kolejnym pokoleniom, czyste i wolne od zanieczyszczeń środowisko.

IMG_20190816_111316

Co to jest katalizator samochodowy ?

Jest część układu wydechowego, który stosowany jest m.in  w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Rolą tego podzespołu jest zmniejszenie wydzielania się szkodliwych związków i gazów z układu spalinowego pojazdu. Substancje i pierwiastki katalityczne zawarte w katalizatorze samochodowym, wchodzą w reakcję ze spalinami i dzięki temu przyczyniają się do mniejszej emisji substancji szkodliwych dla naszego otoczenia.

IMG_20190816_111440
Skup katalizatorów Autoport Piekoszów

 Czy warto oddać katalizator do “skupu katalizatorów” ?

W katalizatorze możemy znaleźć również cenne pierwiastki tj. platyna, rod i pallad, które zaliczane są do grupy metali szlachetnych. W zależności od ich “napylenia”, może się zdarzyć, że taki katalizator posiada znaczną wartość. Jeżeli posiadasz katalizator, który pozostał np. z naprawy układu wydechowego, skorzystaj z oferty naszego Skupu katalizatorów i skontaktuj się z nami, ustalimy uczciwą cenę.

Szybka i łatwa wycena, płatność gotówką !!!

IMG_20190816_111628
Skup katalizatorów Autoport Piekoszów

 Kontakt

tel. 570 874 007

email: katalizatory@autoport.org.pl

Do wyceny przygotuj numer znajdujący się na katalizatorze.

Marka pojazdu, model pojazdu, typ silnika (wymagane)

Numer katalizatora

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Uwagi

Dołącz zdjęcie katalizatora (max 4 MB)


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress

Formularz wyceny auta